Zdrowie

www.millerfresh.pl Strona Główna
Niechciana ciąża

Niechciana ciąża - www.amil.com.pl

Test ciążowy pozwala upewnić się czy jesteśmy w ciąży. Kalkulator ciąży po prostu nie jest najlepszym kalkulatorem - jeśli oczywiście nie jest on potwierdzony wynikami badań, których kalendarz powinien być też ustalony dokładnie. Ciąża tydzień po tygodniu pozwala nam ustalić co tak naprawdę powinno dać nam najlepsze rozwiązanie - jeśli chodzi o kalendarz badań w ciąży, no i o kalkulator ciąży. Ciąża to ważna sprawa i nie należy żadnych badań ignorować.

Psycholog dziecięcy Łódź

Psycholog dziecięcy Łódź - www.psychologprzelom.pl

Kłopoty wychowawcze i brak zdolności do nauki mogą przydarzyć się każdemu dziecku. Nie zawsze wina leży po stronie rodziców, ale to oni muszą pomóc małemu człowiekowi walczyć z problemami. Psycholog dziecięcy w Łodzi dostępny jest w gabinecie Przełom. Bada zdolności intelektualne, predyspozycje młodego człowieka i relacje w rodzinie.

Masaż Wilanów

Masaż Wilanów - www.thaisun.pl

Stopy to bardzo ważna dla naszego samopoczucia część ciała, w której znajdują się punkty powiązane z wieloma organami wewnętrznymi. Polecamy więc ich profesjonalne masaże, które pozytywnie wpłyną na samopoczucie, zwiększą ukrwienie i pozbawią różnorodnych dolegliwości. Zapewniamy usługi najlepszych profesjonalistów w tej dziedzinie. Działamy w Centrum i Wilanów Warszawa.

Uzależnienia - Odwyk

Uzależnienia - Odwyk - https:

W ośrodku "Trzeźwość" w Łomży oferujemy odwyk dla uzależnionych od alkoholu, leków i narkotyków. Pierwszą fazą jest detoks. Odstawienie substancji uzależniającej wiąże się często z przykrymi dolegliwościami. Potem przychodzi czas na psychoterapię. To ona pomaga pokonać nałóg. Wspieramy też rodziny nałogowców.

Informacje - żylaki

Informacje - żylaki - https:

W klinice chirurgii naczyniowej grupy Lux Med w Warszawie znajdziecie Państwo kompleksowa informacje o żylakach i metodach ich leczenia. Najczęściej zapadają na nie osoby o siedzącym lub stojącym trybie życia, które nie uprawiają sportu. To nieprawidłowość w krążeniu. Zastawki nie działają, więc krew cofa się i znajduje ujście w rozciągniętym i skręconym naczyniu.

Laryngolog

Laryngolog - www.nowa-europa.pl

Poszukujesz gabinetu laryngologa w Łodzi? Znajdziesz go w Centrum Medycyny Nowa Europa. Oferujemy sprawdzone rozwiązania w dziedzinie diagnostyki chorób nosa, uszu oraz gardła. Diagnozujemy zapalenie migdałków, problemy ze słuchem i wiele innych schorzeń. Pracujemy z dziećmi i pacjentami dorosłymi. Kierujemy na leczenie.

Szpital rehabilitacyjny

Szpital rehabilitacyjny - www.barska.com.pl

Nowoczesną rehabilitację znajdziecie Państwo w szpitalu na ul.Barskiej, we Włocławku. Nasza placówka powstała dokładnie z myślą o osobach wymagających profesjonalnej opieki w zakresie przywrócenia sprawności ruchowej, jak również opieki neurologicznej, po operacjach, urazach, wylewach etc. Zapraszamy do kontaktu.

Hipnoterapeuta Warszawa

Hipnoterapeuta Warszawa - www.hipnoza-warszawa.pl

Witaj w Klinice Powrotu do Zdrowia. Nasz gabinet prowadzi doświadczona hipnoterapeutka z Warszawy - Alicja Grzesiak. Oferujemy najwyższą jakość współpracy z pacjentem. Jeśli zmagasz się z chorobą przewlekłą, depresją, otyłością, traumą sprzed lat lub nałogami, z którymi chcesz raz na zawsze zerwać, hipnoza jest dla ciebie.

http://www.maleccydent.pl/korony-protetyczne.html

http://www.maleccydent.pl/korony-protetyczne.html - www.maleccydent.pl

Protetyka to jeden z obszarów leczenia zębów, uznawany za działanie najbardziej skomplikowane. Jej główną funkcją pozostaje przywrócenie pełnej estetyki oraz funkcjonalności uzębienia. Dzisiaj, dalecy jesteśmy od dawnych, nieprzyjemnych metod, dzięki czemu leczenie okazuje się bardzo komfortowe dla Pacjentów.

Fotel ginekologiczny cena

Fotel ginekologiczny cena - www.medinox.pl

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, prowadzącej sprzedaż profesjonalnego wyposażenia medycznego. W naszym asortymencie znajdują się najlepsze sprzęty i meble, pochodzące od renomowanych producentów. Oferujemy fotel ginekologiczny w atrakcyjnej cenie - jest to model z regulowanym siedziskiem i podparciem.

Hashimoto

Hashimoto - https:

Jak zadbać o zdrowie po rozpoznaniu choroby autoimmunologicznej? Jeśli jest nią Hashimoto, oprócz zalecanego przez specjalistę leczenia warto zadbać także o dobrą dietę. Nie powinny w niej zbyt często występować rośliny strączkowe, z rodziny psiankowatych, cukier, zboża glutenowe, orzechy, alkohol i kawa.

Leczenie alkoholika

Leczenie alkoholika - www.terapieodzaraz.com.pl

Celem naszej działalności jest udzielanie wsparcia medycznego i terapeutycznego osobom borykającym się z uzależnieniami. Ośrodek \"Terapie od Zaraz\" podejmuje się czynności, takich jak leczenie alkoholika, które jest oparte na detoksykacji organizmu, a także udzielaniu wsparcia w kwestiach sposobów radzenia sobie z problemami.

Zdroje wodne

Zdroje wodne - https:

Szukasz sposobu, by podnieść komfort korzystania z przestrzeni publicznej, biura, przychodni? Przedsiębiorstwo Topserw proponuje zdroje wodne, zapewniające dostęp do czystej, schłodzonej H2O w każdym miejscu i o każdej porze, bez konieczności kupowania napojów. Oferowane przez nas pitniki i dystrybutory, dzięki prostej obsłudze doskonale sprawdzą się także w szkołach.

Dom opieki

Dom opieki - www.domopiekiprzystan.pl

Każdy z nas pragnie, aby życie bliskich - szczególnie będących w podeszłym wieku - było wypełnione spokojem i bezpieczeństwem. Dlatego prywatny dom opieki Przystań, który znajduje się w Józefowie koło Warszawy, zaprasza na turnusy rehabilitacyjne i długoterminowe pobyty. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Nawilżanie włosów

Nawilżanie włosów - www.hairmedica.pl

Wiele czynników środowiskowych, a także nieodpowiednia pielęgnacja może powodować, że nasza fryzura jest matowa, zniszczona i pozbawiona blasku. Nawilżanie włosów według Hair Medica wymaga odpowiedniej wiedzy o składnikach i minerałach, które powinny być składnikami szamponów czy też środków pielęgnacyjnych.

Wybielanie zębów Gdańsk

Wybielanie zębów Gdańsk - www.dental-house.com.pl

W gabinecie Dental House możecie Państwo poddać się zabiegom poprawiającym estetykę uśmiechu. Jednym z nich niewątpliwie jest wybielanie zębów. Aktywny żel wnika w strukturę szkliwa eliminując przebarwienia po kawie, herbacie czy papierosach. W ten sposób można rozjaśnić uśmiech nawet o kilka tonów.

http://www.borelisspro.pl/

http://www.borelisspro.pl/ - https:

Kontrowersyjną pozostaje kwestia leczenia boreliozy. Koniecznym jest zastosowanie antybiotyku, ale jedni specjaliści twierdzą, że terapia musi być krótkotrwała, a drudzy, że taki jej rodzaj tylko uodparnia bakterie i proponują kurację długofalową. Leczenie może trwać od kilku tygodni do nawet półtora roku.

Okulistyka Częstochowa

Okulistyka Częstochowa - oculis.pl

Szukając okulisty najlepiej spytać wśród znajomych jaki - według nich - jest najlepszy okulista. Częstochowa to duży rynek medyczny i dlatego warto ufać opiniom innych pacjentów. Wzrok przecież jest bardzo ważny w naszym życiu, dlatego ważna jest też prawidłowa opieka medyczna. Zapraszamy do naszego sklepu i gabinetu okulistycznego w Częstochowie.

Zabezpieczenie przed zawilgoceniem łóżka

Zabezpieczenie przed zawilgoceniem łóżka - https:

Nasza oferta skierowana jest do osób zmagających się z problemem nietrzymania moczu. Polecamy Państwu skuteczne podkłady chłonne, które stanowią zabezpieczenie przed zawilgoceniem łóżka. Dzięki produktom firmy Seni takim jak wkładki urologiczne czy siatkowe majtki poprawi się komfort Twojego życia, a codzienna aktywność będzie znacznie łatwiejsza.

Psycholog

Psycholog - psychoterapiaadamczewska.pl

W łódzikim gabinecie psychoterapii pracują specjaliści, którzy dysponują nie tylko wiedzą, ale przede wszystkim ponadprzeciętną otwartością. To ona pozwala im podejmować dialog z pacjentem - także w języku niemieckim, włoskim lub angielskim. Psycholog to przede wszystkim merytoryczne wsparcie, które pozwoli z dystansu przyjrzeć się własnym słabościom. Jeżeli więc pragniesz odzyskać życiową samodzielność, zawalczyć o każdy kolejny dzień swojego życia - skorzystaj z naszego wsparcia. Pomożemy ci w walce z lękami, nałogami oraz dysfunkcjami.

Klinika okulistyczna laserowa korekcja wzroku

Klinika okulistyczna laserowa korekcja wzroku - https:

Świadczymy usługi w zakresie operacji chirurgicznych zaćmy i jaskry oraz zabiegów witreo-retinalnych. Nasza klinika okulistyczna oferuje również zabiegi niwelujące krótkowzroczność i nadwzroczność. Laserowa korekcja wzroku poprawia jakość i ostrość widzenia oraz przeprowadzana jest raz na całe życie.

Blistrowanie

Blistrowanie - www.amilek.pl

Jesteśmy producentem między innymi preparatów dostępnych bez recepty i suplementów diety. Oferujemy między innymi kapsułkowanie substancji suchych, blistrowanie oraz konfekcjonowanie (czyli etykietowanie, zgrzewanie oraz pakowanie kapsułek). Zajmujemy się również usługową produkcją suplementów, czyli kompleksową produkcją tabletek oraz wprowadzeniem ich do sprzedaży.

ośrodek uzależnień

ośrodek uzależnień - osrodek-spichlerz.pl

Czy znasz ośrodek uzależnień Spichlerz? To miejsce, w którym pomagamy osobom pogrążonym w nałogu: alkoholowym, narkotykowym, lekomanii, hazardzie i nie tylko. Wsparcie doświadczonych terapeutów jest nieodzowne, aby raz na zawsze zerwać ze szkodliwym nawykiem. Rozpoczynamy od detoksykacji, czyli oczyszczenia organizmu z toksyn nagromadzonych wskutek nadużywania substancji psychoaktywnych. Następnie przychodzi czas na rozpoczęcie sesji terapeutycznych - indywidualnych oraz grupowych. Czy jesteś na to gotowy?

Masaż Lubin

Masaż Lubin - szleszynski.pl

Nasze zabiegi stosuje się m.in. w celu leczenia obrzęków, skurczów mięśniowych, dla złagodzenia bólów kręgosłupa czy odprężenia ciała. Masaż leczniczy dostępny jest w naszej placówce w Lubinie, w trakcie którego doświadczony specjalista zadba o to, aby wszystkie mięśnie zostały odpowiednio rozluźnione i rozgrzane.

Żele SiS

Żele SiS - https:

Specjalizujemy się w sprzedaży suplementów dla osób regularnie uprawiających sport. Oferujemy żele SIS, które pozwalają uzupełnić węglowodany wykorzystane przez organizm w trakcie długotrwałego i intensywnego wysiłku fizycznego. Posiadamy również tabletki musujące, które dostarczają potężną dawkę elektrolitów.

Wszelkie prawa © www.millerfresh.pl