Nauka i edukacja

www.millerfresh.pl Strona Główna
Kursy tańca towarzyskiego

Kursy tańca towarzyskiego - https:

Akademia M&I Sulewscy to profesjonalizm i skuteczność kursów. Warszawa to miasto zabaw, klubów, dancingów i mnóstwa imprez na których wykazać się można swoimi umiejętnościami tanecznymi więc jeśli chciałbyś podszkolić swój warsztat to zapraszamy na przyjemne i owocne zajęcia takie jak np. taniec towarzyski. Więcej informacji na temat warunków prowadzenia szkoleń znajdziesz odwiedzając naszą stronę www.

Kurs flair

Kurs flair - www.szkolabarmanow.pl

Witamy w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów. Zapraszamy wszystkich pracujących w branży hotelarsko-restauracyjnej, by wyszkolili się w niezwykłej sztuce akrobacji z udziałem butelek, shakerów oraz kieliszków. Kurs Flair czeka w stopniu podstawowym i zaawansowanym. Organizujemy również profesjonalne szkolenia dla sommelierów.

GLOKER.edu.pl oferuje tani kurs dietetyki

GLOKER.edu.pl oferuje tani kurs dietetyki - gloker.edu.pl

Jeśli pasjonuje cię zdrowy tryb życia i chciałbyś pomagać osobom z problemami z właściwym odżywianiem, zapisz się do Policealnej Szkoły Gloker na tani kurs dietetyki dla każdego. Już po roku zdobędziesz certyfikat i będziesz mógł przygotowywać indywidualne plany żywieniowe dla swoich klientów. Polecamy.

Kursy językowe

Kursy językowe - https:

Nauka angielskiego w kraju, który posługuje się nim na co dzień to szansa na poznanie go w sposób pozwalający na swobodne komunikowanie się. Jeśli marzysz o tym, by bez skrępowania rozmawiać z obcokrajowcami, skorzystaj z oferty firmy Akademia Boston. Wysyłamy na niezwykłe kursy językowe za granicą. Nasza oferta obejmuje kompleksową pomoc w aplikowaniu, rezerwacji miejsca, a także innych formalnościach.

Poznań - Now Music Nauka gry na pianinie

Poznań - Now Music Nauka gry na pianinie - www.nowmusic.pl

Instrumenty klawiszowe cieszą się od wieków niesłabnącą popularnością, a umiejętność gry na nich jest oznaką dobrego wykształcenia. Zachęcamy do zapisu na zajęcia Now Music. Pod okiem profesjonalistów, nauka gry na pianinie w Poznaniu będzie nie tylko przynosiła same sukcesy i satysfakcję, ale też przyjemność.

Agencja pracy

Agencja pracy - https:

Nasza firma posiada kilka oddziałów w całej Polsce (m.in. Świdnica, Wrocław, Legnica, Poznań), w których mogą Państwo ubiegać się o znalezienie zatrudnienia w kraju i zagranicą. Nasza agencja pracy pomaga w rekrutacji zarówno aplikantom, jak i przedsiębiorcom chcącym powiększyć kadrę. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomoc przy aplikacji oraz wiele ofert na zatrudnienie tymczasowe.

kurs języka angielskiego

kurs języka angielskiego - mobilelingua.com.pl

Interesuje Cię język angielski? Szczecin to miejsce, w którym znajduje się szkoła językowa Mobile Lingua. Tu mogą Państwo znaleźć profesjonalną pomoc w zakresie nauki i tłumaczeń z języka angielskiego. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy wysoką jakość świadczeń!

Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne - https:

To właśnie z naszą firmą znajdziesz najlepsze rozwiązania z zakresu organizowania niezapomnianych imprez firmowych! Jesteśmy zespołem kreatywnych oraz profesjonalnych osób, którym zależy na świetnej zabawie oraz skuteczności każdego spotkania. Dlatego właśnie organizujemy wyjazdy motywacyjne, mające na celu poprawienie stosunków między współpracownikami w firmach.

Wszelkie prawa © www.millerfresh.pl