Kształcenie i rozwój

www.millerfresh.pl Strona Główna
Angielski biznesowy

Angielski biznesowy - https:

Struktury leksykalno-gramatyczne, specjalistyczna terminologia, pisanie tekstów branżowych w obcym języku - tego wszystkiego nauczą się Państwo na branżowych kursach angielskiego w Gdańsku dzięki Specialize your English. Oferta skierowana jest do pracowników różnych specjalności: medycznej, prawniczej, biznesowej, finansowej i innych. Poza nauką języka, proponujemy również obsługę firm: przygotowanie profilu i oferty, consulting językowy, tłumaczenia, obsługę procesu rekrutacji i firmowej korespondencji.

puzzle mudpuppy

puzzle mudpuppy - https:

Prezentujemy produkty, które umożliwią Twojemu dziecku rozwój i zapewnią rozrywkę. W naszym asortymencie znajdują się różnorodne akcesoria i zabawki, w których skład wchodzą m.in. puzzle mudpuppy, które po ułożeniu przedstawiają puszkę zupy na szarym tle. Dzięki nim, możesz wprowadzić swoje dziecko w świat sztuki.

Tapeta do pokoju dziecka

Tapeta do pokoju dziecka - https:

Tapety dla dzieci to bardzo eleganckie materiały wykończeniowe, dzięki którym można pięknie zaaranżować każdy pokój dziecięcy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór tych materiałów. Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją kasetonów sufitowych, które cechują się ogromną wytrzymałością. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Wszelkie prawa © www.millerfresh.pl