Kształcenie i rozwój

www.millerfresh.pl Strona Główna
Angielski biznesowy

Angielski biznesowy - https:

Struktury leksykalno-gramatyczne, specjalistyczna terminologia, pisanie tekstów branżowych w obcym języku - tego wszystkiego nauczą się Państwo na branżowych kursach angielskiego w Gdańsku dzięki Specialize your English. Oferta skierowana jest do pracowników różnych specjalności: medycznej, prawniczej, biznesowej, finansowej i innych. Poza nauką języka, proponujemy również obsługę firm: przygotowanie profilu i oferty, consulting językowy, tłumaczenia, obsługę procesu rekrutacji i firmowej korespondencji.

puzzle mudpuppy

puzzle mudpuppy - https:

Prezentujemy produkty, które umożliwią Twojemu dziecku rozwój i zapewnią rozrywkę. W naszym asortymencie znajdują się różnorodne akcesoria i zabawki, w których skład wchodzą m.in. puzzle mudpuppy, które po ułożeniu przedstawiają puszkę zupy na szarym tle. Dzięki nim, możesz wprowadzić swoje dziecko w świat sztuki.

Tapeta do pokoju dziecka

Tapeta do pokoju dziecka - https:

Tapety dla dzieci to bardzo eleganckie materiały wykończeniowe, dzięki którym można pięknie zaaranżować każdy pokój dziecięcy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór tych materiałów. Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją kasetonów sufitowych, które cechują się ogromną wytrzymałością. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Lekcje online do egzaminu ósmoklasisty

Lekcje online do egzaminu ósmoklasisty - https:

Jeśli chcesz zakończyć szkołę z dobrym wynikiem, chętnie Ci pomogę. Prowadzę lekcje online do egzaminu ósmoklasisty i jest to innowacyjna forma nauki. Poza tym polecam śledzić moje media społecznościowe, w których przekazuję wiedzę, która pomoże utrwalić materiały przerabiane podczas codziennych zajęć.

Puzzle do układania dla dorosłych

Puzzle do układania dla dorosłych - https:

Dzieciaczkowo.pl - zapamiętaj ten adres jeśli interesują Cię gry planszowe oraz puzzle dla dorosłych. Znajdziesz tam znakomite propozycje, których grywalność jest nieporównywalnie większa od jakiejkolwiek gry komputerowej. Zapraszamy do sklepu oraz do zakupu doskonałych do układania puzzli dla dorosłych z naszej oferty.

Tender Leaf Toys

Tender Leaf Toys - https:

Tender Leaf Toys to marka, która przenosi świat dziecięcych marzeń do wyjątkowego wyposażenia domków dla lalek. Ich kreatywne i bezpieczne zabawki stworzone są z troską o rozwój maluchów. Z dbałością o detale i używając ekologicznych materiałów, marka oferuje różnorodne akcesoria, meble i elementy wyposażenia, które inspirują do fantazji i rozwijają zdolności kreatywne. Domy dla lalek stają się jeszcze bardziej magiczne dzięki unikalnym produktom Tender Leaf Toys.

Motorek elektryczny

Motorek elektryczny - https:

Dostępny w naszej ofercie motor na akumulator to idealny pomysł na oryginalny prezent dla Twojego dziecka. Taka zabawka gwarantuje godziny świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Podaruj swojemu dziecku taki pojazd na widok którego wszyscy koledzy będą chcieli mieć podobny! W ofercie dostępne są także inne zabawki.

terapia ręki Warszawa

terapia ręki Warszawa - https:

Gdy dziecko cierpi z powodu zaburzeń motorycznych, trudniej jest mu funkcjonować wśród rówieśników, uczyć się nowych rzeczy, bawić. W gabinecie Edu Brain pracujemy nad wyeliminowaniem ograniczeń, jakie stawia nam nieprawidłowa praca mózgu. Systematyczne ćwiczenia potrafią zdziałać cuda. Zapraszamy na zajęcia pod nazwą terapia ręki w Warszawie. To kompleksowy program zmierzający do poprawienia motoryki tzw. małej, czyli skupionej na palcach i dłoniach. W ofercie także integracja sensoryczna dla dzieci.

Planetarium

Planetarium - https:

Mobilne Planetarium ORBITEK to prawdziwa magia, która pozwoli wszystkim odkryć kosmiczne tajemnice. Zastosowanie nowoczesnych technologii, powoduje, że każdy może przeżyć tę niezwykłą podróż. Oferujemy pokazy dla szkół i przedszkoli, nasze planetarium może uświetnić także piknik lub imprezę plenerową. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wszelkie prawa © www.millerfresh.pl