Kształcenie i rozwój

www.millerfresh.pl Strona Główna
Angielski biznesowy

Angielski biznesowy - https:

Struktury leksykalno-gramatyczne, specjalistyczna terminologia, pisanie tekstów branżowych w obcym języku - tego wszystkiego nauczą się Państwo na branżowych kursach angielskiego w Gdańsku dzięki Specialize your English. Oferta skierowana jest do pracowników różnych specjalności: medycznej, prawniczej, biznesowej, finansowej i innych. Poza nauką języka, proponujemy również obsługę firm: przygotowanie profilu i oferty, consulting językowy, tłumaczenia, obsługę procesu rekrutacji i firmowej korespondencji.

puzzle mudpuppy

puzzle mudpuppy - https:

Prezentujemy produkty, które umożliwią Twojemu dziecku rozwój i zapewnią rozrywkę. W naszym asortymencie znajdują się różnorodne akcesoria i zabawki, w których skład wchodzą m.in. puzzle mudpuppy, które po ułożeniu przedstawiają puszkę zupy na szarym tle. Dzięki nim, możesz wprowadzić swoje dziecko w świat sztuki.

zabawki militarne dla dzieci

zabawki militarne dla dzieci - https:

Tylko u nas najlepszej jakości zabawki militarne dla dzieci zapewniające rozwój każdemu dziecku! Nasze zabawki to idealne połączenie przyjemności z pożytecznością. Dzięki naszym produktom Państwa dziecko będzie mogło poprzez zabawę uczyć się wielu przydanych czynności. W naszym asortymencie znajdą Państwo także: zestaw małego naukowca, instrumenty muzyczne, zabawki interaktywne, nauka literek i cyferek lub języków obcych. Nasza oferta zawiera w sobie zabawki wykonane tylko z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Szkoła językowa Kraków

Szkoła językowa Kraków - https:

Interesuje Cię skuteczne kurs języka angielskiego? Świetnie trafiłeś, oferujemy m.in. kurs języka praktycznej komunikacji oraz kursy specjalistyczne. Przekonaj się, że Leader School z Krakowa to najlepsza szkoła językowa. Jesteśmy też w innych miastach, sprawdź naszą ofertę na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

Wszelkie prawa © www.millerfresh.pl