Kształcenie i rozwój

www.millerfresh.pl Strona Główna
Angielski biznesowy

Angielski biznesowy - https:

Struktury leksykalno-gramatyczne, specjalistyczna terminologia, pisanie tekstów branżowych w obcym języku - tego wszystkiego nauczą się Państwo na branżowych kursach angielskiego w Gdańsku dzięki Specialize your English. Oferta skierowana jest do pracowników różnych specjalności: medycznej, prawniczej, biznesowej, finansowej i innych. Poza nauką języka, proponujemy również obsługę firm: przygotowanie profilu i oferty, consulting językowy, tłumaczenia, obsługę procesu rekrutacji i firmowej korespondencji.

puzzle mudpuppy

puzzle mudpuppy - https:

Prezentujemy produkty, które umożliwią Twojemu dziecku rozwój i zapewnią rozrywkę. W naszym asortymencie znajdują się różnorodne akcesoria i zabawki, w których skład wchodzą m.in. puzzle mudpuppy, które po ułożeniu przedstawiają puszkę zupy na szarym tle. Dzięki nim, możesz wprowadzić swoje dziecko w świat sztuki.

Szkoła językowa Kraków

Szkoła językowa Kraków - https:

Interesuje Cię skuteczne kurs języka angielskiego? Świetnie trafiłeś, oferujemy m.in. kurs języka praktycznej komunikacji oraz kursy specjalistyczne. Przekonaj się, że Leader School z Krakowa to najlepsza szkoła językowa. Jesteśmy też w innych miastach, sprawdź naszą ofertę na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

Domki dla dzieci

Domki dla dzieci - https:

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu maluszkowi doskonałą zabawę, to koniecznie musisz stworzyć sprzyjającą rozwojowi kreatywności przestrzeń. W sklepie internetowym babotipi.pl dostępne jest m. in. tipi dla dzieci w wielu wariantach. Taki namiot doskonale sprawdzi się w każdym pokoju należącym do maluszka i pozwoli mu popuścić wodze fantazji.

angielski dla firm

angielski dla firm - https:

Najistotniejszym obiektem działania naszej szkoły są oczywiście kursy językowe (np. angielski dla firm). To tutaj każda osoba, zainteresowana nauką i korzystną współpracą, spełni swoje marzenia. Jesteśmy tu po to, aby pomóc naszym kursantom w przejściu przez drogę nauki oraz praktyki! Stawiamy zatem na pełne zadowolenie każdego kursanta.

Wszelkie prawa © www.millerfresh.pl