Gastronomia

www.millerfresh.pl Strona Główna
Farsze

Farsze - https:

W naszej pysznej ofercie znajdą Państwo m.in. rewelacyjne farsze z polskich grzybów leśnych, kapusty, pieczarek oraz cebulki. Dzięki niemu będą Państwo mogli szybko przyrządzić rewelacyjne pierożki, naleśniki nadziewane, czy krokiety. Firma "Runoland" poleca serdecznie swój rewelacyjny farsz, który został wykonany z najwyższej jakości produktów.

piec konwekcyjno parowy

piec konwekcyjno parowy - https:

Oferujemy Państwu niezwykle funkcjonalny piec konwekcyjno-parowy, który stanowi niezbędny element wyposażenie każdej restauracji. Pozwalają one na przyrządzanie potraw za pomocą różnorodnych technik (gotowanie, blanszowanie, pieczenie, przy użyciu sondy itd.). Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie modelami.

Naczynia jednorazowe

Naczynia jednorazowe - www.net-opakowania.pl

W naszej ofercie znaleźć można różnorodne produkty dla gastronomii. Naszą ofertę kierujemy jednak nie tylko do odbiorców instytucjonalnych, ale także do osób prywatnych. Można u nas bowiem nabyć solidne i estetyczne naczynia jednorazowe, które przydadzą się z pewnością w różnorodnych barach, jak i w gospodarstwach domowych.

Garmażerka Warszawa

Garmażerka Warszawa - margolka.pl

Witaj w przedsiębiorstwie gastronomicznym Margolka w Markach pod Warszawą. Garmażerka, jaką są na przykład pierogi domowe, nie może być oszukana. Klient natychmiast to wyczuje, bo będzie porównywał smak dania z tym znanym z domowego wykonania. My wytwarzamy pierogi według tradycyjnych przepisów, bez sztucznych dodatków.

Garnek rzymski

Garnek rzymski - https:

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy GrillCenter, zajmującej się sprzedażą wysokiej jakości wyposażenia związanego z przygotowywaniem jedzenia na świeżym powietrzu. W naszym asortymencie znajdują się między innymi garnki rzymskie, które pozwalają na przygotowywanie smacznych i zdrowych potraw mięsnych i warzywnych.

Lukier plastyczny

Lukier plastyczny - https:

Kochasz piec i lubisz, gdy Twoje wyroby nie tylko pysznie smakują, ale też ładnie wyglądają? Zachęcamy do kupna lukru plastycznego, który pięknie oblepi tort i stworzy smaczną wizualną otoczkę. Wystarczy zakupiony produkt (dostępny w rozmaitych kolorach) rozwałkować - lukier jest gotowy do spożycia.

Woda źródlana dla firm

Woda źródlana dla firm - https:

Miejsce skąd wydobywamy nasze płyny, a więc Dorzecze Jeziorki w gminie Pniewy na Mazowszu to obszar chroniony przed ingerencją człowieka. Dzięku temu woda mineralna PiastPol jest krystalicznie czysta i świeża. Jeśli szukasz produktu, który w pełni ugasi Twoje pragnienie niezależnie od pory dnia, to kup naszą butelkę.

Szkolenia dla pizzermanów

Szkolenia dla pizzermanów - https:

Wszystkich właścicieli restauracji, które serwują włoską kuchnię zachęcamy do zapoznania się z produktami oferowanymi przez firmę Forno Italia. W naszej ofercie znajduje się przede wszystkim profesjonalny piec do pizzy opalany drewnem dedykowany lokalom gastronomicznym. Odwiedź naszą stronę i zobacz jakie modele możemy Ci zaproponować.

Witryny chłodnicze

Witryny chłodnicze - www.chlodnicze-urzadzenia.com.pl

Dostępne w naszym asortymencie witryny chłodnicze to połączenie solidności, wydajności oraz niezawodności w każdej sytuacji! Proponujemy elementy wysokiej jakości, cieszące się już ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Postaw już dziś na najlepsze rozwiązania - zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Wszelkie prawa © www.millerfresh.pl