Finanse

www.millerfresh.pl Strona Główna
Biuro rachunkowe Wrocław

Biuro rachunkowe Wrocław - https:

Polecamy Państwu ofertę naszego profesjonalnego biura rachunkowego, które zlokalizowane jest we Wrocławiu. Bogate doświadczenie i wiedza naszych specjalistów stanowi cenne wsparcie dla codziennego uzupełniania dokumentów finansowych w Waszych firmach. Przygotowaliśmy dla Was nie tylko usługi księgowe, ale także w zakresie zagadnień regulowanych przez kadry i płace. Dzięki nam będziecie mogli sporządzać i aktualizować akta pracownicze, w tym dotyczące wynagrodzeń oraz urlopów poszczególnych osób. Zapraszamy!

Kraków - Doradztwo podatkowe

Kraków - Doradztwo podatkowe - https:

W zakresie naszej oferty dostępne jest doradztwo podatkowe, dzięki któremu możliwe jest właściwe rozliczanie się z Urzędami Skarbowymi. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych doświadczonych księgowych, którzy poprowadzą Wasze dokumenty finansowe w firmach. Nasze biuro rachunkowe znajduje się w Krakowie.

obsługa bhp Kraków

obsługa bhp Kraków - https:

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie BHP. Jednym z głównych działań naszej firmy jest obsługa BHP obejmująca szkolenia nadzór i doradztwo. Obsługa BHP w naszym wydaniu to gwarancja skuteczności i wysokiej jakości świadczonych usług. W ich zakres wchodzi m.in. szkolenie ppoż, czy opracowywanie ryzyka zawodowego.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Pożyczki pod zastaw nieruchomości - https:

Nie wszystko pożyczki pod zastaw nieruchomości są wymierną korzyścią dla klientów. A powinny być przecież wsparciem finansowym! Dlatego też Lombard Aut zadbała o stworzenie takiej oferty, która będzie owocną współpracą. Dzięki nam mogą państwo skorzystać z kredytu, który udzielimy w wysokości nawet do 60% wartości określonej nieruchomości. Przewidujemy też elastyczność w przypadku spłaty zobowiązania (początkowy termin wynosi dwanaście miesięcy). Przyjmujemy pod zastaw zarówno działki, jak i domy.

Opinie

Opinie - https:

Jeśli gubisz się w gąszczu ofert ubezpieczeniowych, warto skorzystać z usług profesjonalnego agenta. Z pomocą Pracowni Finansowej wybierzesz polisę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Zapewniam zarówno fachowe doradztwo, jak i dostęp do oferty większości wiodących towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku

Bezzwrotne dotacje unijne 2023

Bezzwrotne dotacje unijne 2023 - https:

Ze względu na zaakceptowanie programów regionalnych przedsiębiorcy mogą się starać o dofinansowanie z UE. Bezzwrotne dotacje unijne 2023 dotyczą m.in. nowoczesnych maszyn i urządzeń, wdrażania innowacyjnych produktów, a także usług, cyfryzacji czy poprawy efektywności energetycznej. Realizowane są one w wielu województwach.

Tłumacz przysięgły języka włoskiego

Tłumacz przysięgły języka włoskiego - https:

Milana Długopolska to doświadczony tłumacz przysięgły języka włoskiego oraz polskiego. Oferuje wyjątkowe rozwiązania w obsłudze tłumaczeniowej konferencji, spotkań biznesowych i różnorodnych negocjacji. Jej oferta cieszy się zainteresowaniem wśród wielu klientów, skorzystaj z niej i Ty. Zachęcamy do kontaktu!

Tłumaczenie umowy kupna samochodu cena

Tłumaczenie umowy kupna samochodu cena - https:

Chciałbyś sprowadzić auto z zagranicy? Interesuje Cię rzetelne tłumaczenie umowy kupna samochodu? Cena stanowi dla Ciebie istotne kryterium? Nasze wieloletnie doświadczenie w branży to gwarancja wysokiej jakości, a elastyczny cennik idealnie dopasowuje się do różnorodnych budżetów. Indywidualne podejście do każdego klienta, terminowość i precyzja to nasze niewątpliwe atuty. Sprawdź przygotowaną dla Ciebie ofertę!

Call Center Outsourcing

Call Center Outsourcing - https:

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest efektywne wsparcie klienta w prowadzeniu biznesu. Rozumiemy to, jak nikt inny! Nasza firma specjalizuje się w Call Center Outsourcingu, dzięki czemu możemy zapewnić Twojej działalności profesjonalne i reaktywne wsparcie dla klientów. Generujemy leady, prowadzimy kampanie sprzedażowe, organizujemy badania i ankiety.

Kurs medytacji mindfulness

Kurs medytacji mindfulness - https:

Jesteśmy grupą osób zajmujących się redukcją stresu oraz treningiem uważności. Proponujemy także kurs medytacji. Mindfulness oferuje zajęcia przeprowadzane przez certyfikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. Udzielamy lekcji zarówno indywidualnych, jak i grupowych, a poznane praktyki mentalne można z powodzeniem realizować na co dzień.

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne - https:

Specjalizujemy się w tworzeniu przekładu zróżnicowanych dzieł z języka rosyjskiego, angielskiego czy niemieckiego. Wykonujemy tłumaczenia pisemne obejmujące dokumenty urzędowe, a także umowy czy regulaminy powstające podczas prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Europy, zaś cena naszych usług jest uzależniona chociażby od stopnia trudności tekstu.

System E-faktur

System E-faktur - https:

Optymalizuj swoją działalność, wybierając proste i efektywne rozwiązania! 'System E-faktur' jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. To niezawodne narzędzie, które umożliwia szybkie i łatwe wystawianie faktur elektronicznych. Skorzystaj z naszego rozwiązania i zapomnij o problemach z przepisami i biurokracją! Gwarantujemy Ci nie tylko oszczędność czasu, ale również pełne bezpieczeństwo Twoich danych.

Wszelkie prawa © www.millerfresh.pl