Finanse

www.millerfresh.pl Strona Główna
Biuro rachunkowe Wrocław

Biuro rachunkowe Wrocław - https:

Polecamy Państwu ofertę naszego profesjonalnego biura rachunkowego, które zlokalizowane jest we Wrocławiu. Bogate doświadczenie i wiedza naszych specjalistów stanowi cenne wsparcie dla codziennego uzupełniania dokumentów finansowych w Waszych firmach. Przygotowaliśmy dla Was nie tylko usługi księgowe, ale także w zakresie zagadnień regulowanych przez kadry i płace. Dzięki nam będziecie mogli sporządzać i aktualizować akta pracownicze, w tym dotyczące wynagrodzeń oraz urlopów poszczególnych osób. Zapraszamy!

Ceny transferowe

Ceny transferowe - https:

Z naszego serwisu, który jest bardzo bogatą i doskonale przygotowaną pod względem merytorycznym bazą wiedzy, dowiecie się Państwo, czym jest i na co ma wpływ cena transferowa. Transfer pricing to termin często wykorzystywany w ekonomii oraz w prawie, którym określa się m.in. ceny po których firmy sprzedają swoje towary lub usługi.

Kraków - Doradztwo podatkowe

Kraków - Doradztwo podatkowe - www.kancelaria-kbr.pl

W zakresie naszej oferty dostępne jest doradztwo podatkowe, dzięki któremu możliwe jest właściwe rozliczanie się z Urzędami Skarbowymi. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych doświadczonych księgowych, którzy poprowadzą Wasze dokumenty finansowe w firmach. Nasze biuro rachunkowe znajduje się w Krakowie.

Wspieranie przedsiębiorców

Wspieranie przedsiębiorców - https:

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy od wielu lat działają w branży doradczej. FSG Biznes Sp. z o. o. obsługuje ponad 200 klientów z różnych branż. Wypracujemy dla Państwa indywidualne metody skutecznej organizacji oraz dobrego zarządzania przedsiębiorstwem. Przygotujemy także założenia dotyczące budżetowania i controllingu oraz wielu innych zagadnień.

Pracownia finansowa

Pracownia finansowa - pracowniafinansowa.pl

Jeśli gubisz się w gąszczu ofert ubezpieczeniowych, warto skorzystać z usług profesjonalnego agenta. Z pomocą Pracowni Finansowej wybierzesz polisę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Zapewniam zarówno fachowe doradztwo, jak i dostęp do oferty większości wiodących towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku

Obsługa kadrowo-płacowa Poznań

Obsługa kadrowo-płacowa Poznań - www.kbr-filipiak.pl

Prowadząc własny biznes należy nauczyć się delegować zadania, taka praktyka znacznie usprawni działanie przedsiębiorstwa. Obsługa kadrowo-płacowa oferuje pomoc już na etapie zakładania działalności gospodarczej. Biura rachunkowe zajmują się sporządzaniem deklaracji podatkowych oraz prowadzeniem Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu.

Emisja obligacji

Emisja obligacji - https:

Dla wielu firm emisja obligacji to wyjątkowa szansa na zdobycie dodatkowego źródła finansowania. Jesteśmy przekonani, że to właśnie nasza pomoc okaże się dla Państwa nieocenione i niezbędna. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego też z chęcią służymy naszym doświadczeniem i wiedzą w przypadku, kiedy emisja obligacji sprawia danej firmie kłopoty. Jeśli chcą Państwo wykorzystać swoją szansę, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie. Tam tez znajdą Państwo wszelkie szczegóły.

praca tymczasowa Poznań

praca tymczasowa Poznań - https:

Rozwijaj się jako człowiek i pracownik, znajdując najlepszą dla siebie pracę tymczasową, którą zapewnią Ci specjaliści naszej firmy. Work Asist Poland oferuje Ci możliwość rozpoznania wszystkich Twoich słabych i mocnych stron, a także stworzenie idealnych warunków do tego, abyś wykorzystał talenty, zarobił pieniądze i zdobył nieocenione doświadczenie.

licytacje komornicze Puławy

licytacje komornicze Puławy - https:

Funkcjonariusz publiczny przeprowadza licytacje komornicze w Puławach. Majątek zadłużonej osoby może zostać poddany sprzedaży na rzecz wierzyciela w ramach egzekucji. Taki proces odbywa, gdy wierzyciel posiada tytuł wykonawczy. Może on być wydany przez sąd i mieć formę orzeczenia lub być umową mediacyjną.

obsługa bhp Kraków

obsługa bhp Kraków - https:

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie BHP. Jednym z głównych działań naszej firmy jest obsługa BHP obejmująca szkolenia nadzór i doradztwo. Obsługa BHP w naszym wydaniu to gwarancja skuteczności i wysokiej jakości świadczonych usług. W ich zakres wchodzi m.in. szkolenie ppoż, czy opracowywanie ryzyka zawodowego.

Wszelkie prawa © www.millerfresh.pl